pátek 2. listopadu 2012

Klubová scéna

Pokud zatoužíte po nočním životě ve Vancouveru a milujete tu divnou hudbu, která zní jako zaseknuté cédéčko, tak vězte, že i v Kanadě se najde pár bláznů, kteří sdílí stejné nadšení. Ano, řeč je o technu.
Při hledání klubů nám hodně pomohl facebook. Ve skupinách Subversive, Soundproof, Bas Synth aj. najdete spoustu tipů, kam vyrazit nejen o víkendech.

Ve Vancouveru jsem strávili něco málo přes půl roku a za tu dobu jsme navštívili (pouze?) 4 taneční párty. O dvou z nich si můžete přečíst v reportážích, které jsme uveřejnili na rave.cz

http://www.rave.cz/clanek/16426/jak-se-pari-na-techno-v-kanade/

http://www.rave.cz/clanek/16513/byli-jsme-ve-vancouveru-na-juanu-atkinsovi/

http://www.rave.cz/fotky/16512/fotky-z-juana-atkinse-ve-vancouveru-od-ivky/

Na oblíbený americký svátek jsme neodolali a navštívili halloweenskou párty s příznačným názvem Prom of the dead. Lístky byly vyprodané několik dní předem a přesto, když jsme přišli na místo činu, nebylo přeplněno. Organizátoři získali další kladné body za vodu pro všechny zadarmo.
Techna jsme se sice na této párty nedočkali, nicméně musím přiznat, že mi to vůbec nevadilo. Hip hop, funk, kytarové vystoupení, classic garage, disco a house music. To vše se příjemně linulo po celý večer z repráků a když jsme po páté ranní hodině odcházeli domů, stále byl parket plný. Pro to, aby akce mohla pokračovat do brzkých ranních hodin, byly lístky k dispozici pouze v předprodeji a na místě se tvrdý alkohol prodával pouze do druhé hodiny ranní :)

                                          Česká výprava na Ples mrtvých


http://shahdjs.com/event/prom-of-the-dead/

Žádné komentáře:

Okomentovat